top of page
  • Writer's pictureProspec

Top 5 PC hry na hranie v júli 2024

Updated: Jul 8

S príchodom leta a dlhými slnečnými dňami je ideálny čas si sadnúť k našim herným počítačom a ponoriť sa do sveta virtuálnych dobrodružstiev. Tu je náš výber najlepších 5 PC hier, ktoré by ste si nemali nechať ujsť v júli 2024.


1. Starfield


Od tvorcov série The Elder Scrolls a Fallout vyšla dlho očakávaná vesmírna RPG hra v Septembri 2023. Starfield nám ponúka možnosť preskúmať obrovský otvorený vesmír, vytvárať vlastné vesmírne lode a interagovať s rôznymi frakciami. S neobmedzenými možnosťami a bohatým príbehom je táto hra ideálna pre tých, ktorí milujú dobrodružstvá v neznámych svetoch.


2. Diablo IV


Blizzard Entertainment sa vracia s ďalším dielom svojej ikonickej série. Diablo IV prináša temnú atmosféru, epické súboje s démonmi a hlboký príbehový režim. Hra ponúka kooperatívny multiplayer, takže sa môžete spojiť s priateľmi a spolu čeliť nástrahám pekla. Nové triedy postáv a obrovský svet na preskúmanie zaručujú nekonečné hodiny zábavy.


3. Baldur’s Gate III


Pre fanúšikov RPG hier je tu ďalší skvost od Larian Studios. Baldur’s Gate III nás zavedie do sveta plného mágie, nebezpečných príšer a komplikovaných vzťahov. Hra ponúka hĺbkový systém rozhodovania, kde každé vaše rozhodnutie môže ovplyvniť priebeh príbehu. Skvelá grafika a detailné prostredie robia z tejto hry povinnú jazdu pre všetkých milovníkov fantasy.


4. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty


Cyberpunk 2077 získal nový dych vďaka expanzii Phantom Liberty. S novým obsahom, vylepšenou grafikou a opravenými chybami je tento titul teraz naozaj hodný vašej pozornosti. Príbeh sa rozširuje o nové postavy a lokality, pričom zachováva svoje pôvodné kúzlo a temnú atmosféru futuristického mesta.


5. Elder Scrolls Online: Apocrypha


Tento rok sme dostali ďalšie rozšírenie pre populárne MMO, Elder Scrolls Online. Apocrypha nás zavedie do tajomného sveta plného starodávnych textov a temných tajomstiev. Nové úlohy, dungeony a vylepšenia robia z tohto rozšírenia ideálny čas strávený v Tamrieli s priateľmi alebo sólo.


Tieto hry predstavujú to najlepšie, čo môže PC gaming v júli 2024 ponúknuť. Či už hľadáte epické dobrodružstvá, temné príbehy alebo intenzívne súboje, určite si nájdete niečo pre seba.


Ak potrebuješ pomoc s tvojim PC, či už ide o opravu alebo vylepšenie, neváhaj sa obrátiť na našu odbornú dielňu Prospec. Sme tu pre teba a tvoje herné potreby.


Šťastné hranie!

Comments


bottom of page